Meble i design

Branża meblarska, dzięki swojej wyjątkowej specyfice, łączy cechy charakterystyczne dla różnych segmentów rynku.

Z jednej strony stoi przed wyzwaniami typowymi dla dojrzałych rynków, związanych z rosnąca presją cenową, aspektami kadrowymi, logistyką czy wydajnością produkcji, z drugiej zaś posiada ogromny niezagospodarowany potencjał charakterystyczny dla nowych i rozwijających się rynków.

Go Global Group

Zmieniające się trendy, innowacje, czy potencjał wynikający z informatyzacji i nowych platform sprzedaży pozostawiają potencjał do ekspotencjalnego rozwoju i zagospodarowania pojawiających się, nowych obszarów rynku w branży meblarskiej.

Szeroko rozumiana branża designu jest również segmentem rynku, w którym sukcesy odnoszą przedsiębiorstwa o najróżniejszej skali działalności, od mikro i małych przedsiębiorstw, doskonale pozycjonujące się w swoich niszach po regionalne czy globalne korporacji.

To właśnie specyfika branż warunkuje, iż odniesienie w niej sukcesu wymaga szeregu interdyscyplinarnych kompetencji a umiejętność indywidualnej oceny szans i zagrożeń dla danego przedsiębiorstwa pozwala na skuteczne zagospodarowanie nowego potencjału rynku.

Zespół GO GLOBAL GROUP, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu we współpracy z branżą, może z powodzeniem wesprzeć Państwa swoją wiedzą i pomóc w wytyczeniu i osiągnięciu zamierzonych celów, niezależnie od tego czy są nimi restrukturyzacja przedsiębiorstwa w celu redukcji kosztów, przygotowanie i zaimplementowanie nowej strategii zmierzającej do zwiększenia generowanego zysku czy też inne wyzwanie biznesowe. Nasze kompleksowe doświadczenia pozwalają nam świadczyć eksperckie wsparcie w różnych obszarach działalności, dla różnego typu przedsiębiorstw

Go Global Group

Nasi eksperci pracowali między innymi nad takimi realizacjami jak:

Kontakt

Chętnie potwierdzimy nasze doświadczenie oraz przedstawimy w jaki sposób możemy wesprzeć Twoją organizację.

Napisz do nas z prośbą o przesłanie referencji od naszych Klientów lub skontaktuj się z naszym konsultantem biznesowym.

Inne doświadczenia

Zespoły projektowe tworzone są w taki sposób, aby oferować interdyscyplinarną wiedzę i doświadczenia niezbędne do skutecznego osiągnięcia założonych celów.