Wzornictwo i product development

Wzornictwo i product development

W epoce produkcji masowej, kiedy wszystko musi być zaplanowane i zaprojektowane, wzornictwo stało się najpotężniejszym instrumentem służącym człowiekowi do kształtowania narzędzi i środowiska, a co za tym idzie - także społeczeństwa i siebie samego.

Victor Papanek - wybitny designer
Go Global Group

Produkt jest centralną częścią każdego przedsiębiorstwa.

Z jednej strony stanowi on inkorporację wizji, misji i wartości przedsiębiorstwa, z drugiej zaś jest głównym narzędziem zaspokajania potrzeb Klientów, nośnikiem komunikacji marketingowej oraz, co kluczowe, źródłem przewagi konkurencyjnej.

GO GLOBAL GROUP

Historia przedsiębiorczości dostarcza niezliczonych przykładów, iż dobry produkt stanowi podstawę sukcesu przedsiębiorstw, niejednokrotnie kładąc podwaliny pod największe globalne przedsiębiorstwa. W dobie rosnącej konkurencyjności zglobalizowanej gospodarki, ciągły rozwój produktu stanowi konieczność i jest niezbędny nie tylko do osiągnięcia sukcesu, ale także utrzymania pozycji rynkowej. Zespoły projektowe ds. rozwoju produktów GO GLOBAL GROUP są interdyscyplinarne i multibranżowe.

Wykorzystujemy synergię najlepszych praktyk z każdej branży. W zależności od potrzeba naszych Klientów, w prace zaangażowani są badacze rynku i opinii, wzornicy, profesjonalni projektanci i designerzy, analitycy rynkowi i biznesowi czy też technolodzy. Opracowanie produktów najwyższej jakości wymaga bowiem dbałości o każdy szczegół, doświadczenia i nieustannego dążenia do najlepszych efektów. Wszystkie te elementy stanowią priorytet w działaniu naszych zespołów projektowych.

Go Global Group
Go Global Group

Zrealizowane projekty i doświadczenie GO GLOBAL GROUP zapewniły naszym Klientom sukces i przewagę na krajowych i zagranicznych rynkach zbytu.

Dla naszych Klientów świadczymy usługę między innymi:
Projektowania wzorniczego produktów i ich opakowań
Audytów wzorniczych
Prototypowania oraz tworzeniu szkiców projektowych i wizualizacji 3D
Badań rynku, opinii i preferencji konsumenckich
Product developmentu
Warsztatów z rozwoju produktu
Kontakt

Chętnie potwierdzimy nasze doświadczenie oraz przedstawimy w jaki sposób możemy wesprzeć Twoją organizację.

Inne usługi

Nasze holistyczne podejście pozwala nam zaoferować wartość dodaną dla każdej organizacji, która podejmuje współpracę z GO GLOBAL GROUP.