Internacjonalizacja i eksport

Internacjonalizacja i eksport

Mówi się, że spieranie się z globalizacją jest jak spieranie się z prawami grawitacji.

Kofi Annan
Go Global Group

W dobie postępującej globalizacji ekspansja zagraniczna jest szansą i koniecznością dla wszystkich przedsiębiorstw.

Rozwój środków przekazu i dotarcia do Klientów, ewolucja preferencji konsumenckich czy pojawiające się nowe zagrożenia ze strony rynków wschodzących sprawiają, że przedsiębiorstwa podejmują wyzwanie ekspansji zagranicznej. Internacjonalizacja pozwala świadomym przedsiębiorstwom na osiąganie szeregu korzyści i przewag nad konkurentami. Począwszy od generowania nowej wartości dodanej dla Klientów, maksymalizację zysków i przychodów, kończąc na ograniczeniu ryzyka działalności i długoterminowym bezpieczeństwie finansowo-operacyjnym.

GO GLOBAL GROUP

Jeżeli Twoja organizacja posiada sprawdzone na rynku krajowym produkty, a także chcesz zwiększyć marżowość i przychodowość prowadzonego biznesu, eksport jest jednym z najlepszych, sprawdzonych od zarania dziejów rozwiązań. Za każdą okazją biznesową kryje się jednak wyzwanie. W GO GLOBAL GROUP to rozumiemy. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz globalną sieć partnerstw, pomożemy Ci efektywnie oraz bezpiecznie wprowadzić Twoje produkty i usługi na najbardziej perspektywiczne rynku docelowe.

Go Global Group
Go Global Group

Zrealizowane projekty i doświadczenie GO GLOBAL GROUP zapewniły naszym Klientom sukces i przewagę na krajowych i zagranicznych rynkach zbytu.

Dla naszych Klientów świadczymy usługę między innymi:
Analiza rynków zagranicznych
Strategia eksportu i internacjonalizacja
Pozyskiwanie kontrahentów na rynkach zagranicznych
Organizacja targów i misji gospodarczych
Badanie preferencji i trendów konsumenckich
Analiza prawno-podatkowa oraz certyfikacja produktów
Kontakt

Chętnie potwierdzimy nasze doświadczenie oraz przedstawimy w jaki sposób możemy wesprzeć Twoją organizację.

Inne usługi

Nasze holistyczne podejście pozwala nam zaoferować wartość dodaną dla każdej organizacji, która podejmuje współpracę z GO GLOBAL GROUP.