Innowacje i komercjalizacja

Innowacje i komercjalizacja

Innovation distinguishes between a leader and a follower.

Steve Jobs - założyciel Apple
Go Global Group

Rosnąca konkurencja oraz coraz większe tempo zachodzących zmian na światowych i lokalnych rynkach sprawiają, iż innowacje odgrywają niespotykaną dotąd rolę.

GO GLOBAL GROUP

Umiejętność tworzenia nowych rozwiązań oraz ich skutecznego wdrożenia niejednokrotnie stanowią o sukcesie danej organizacji, a nawet całej branży. Bezapelacyjna pozostaje nie tylko sama waga innowacji ale i możliwe do osiągnięcia dzięki niej korzyści ekonomiczne. Dotyczy to w równym stopniu przedsiębiorstw jak i jednostek naukowych.

Konsultanci GO GLOBAL GROUP blisko współpracują z przedsiębiorstwami i ich działami R&D oraz ośrodkami naukowymi, aby identyfikować kluczowe trendy, opracowywać i komercjalizować innowacje oraz pomagać dostosować struktury organizacji do zarządzania i wdrażania innowacji. W pracy stosujemy różne metodyki, takie jak design thinking, lean thinking czy metody otwartych innowacji, które pozwalają zidentyfikować, ocenić i modelować powstawanie innowacji.

Go Global Group
Go Global Group

Pomagamy we wdrożeniu wyników prac B+R, budowaniu partnerstw pomiędzy nauką i biznesem, a także biznesowej ocenie i rynkowej implementacji wyników badań naukowych.

Go Global Group
Dla naszych Klientów świadczymy usługę między innymi:

Instytucje naukowe:

Wyceny właśności intelektualnej
Analizy potencjału rynkowego technologii
Strategii komercjalizacji
audyty innowacyjności
Pozyskiwania partnerów branżowych
Ochrony patentowej

Klienci biznesowi:

Strategii zarządzania innowacją
Tworzenia innowacji
Wdrożenia IT i cyfryzacji
Pozyskania partnerów naukowych
Sourcingu technologicznego
Ochrony patentowej
Kontakt

Chętnie potwierdzimy nasze doświadczenie oraz przedstawimy w jaki sposób możemy wesprzeć Twoją organizację.

Inne usługi

Nasze holistyczne podejście pozwala nam zaoferować wartość dodaną dla każdej organizacji, która podejmuje współpracę z GO GLOBAL GROUP.