Ciebie razem z Twoim negatywnym nastawieniem można zastąpić kimś innym. I tak się stanie, jeśli nie pokochasz fuzji tak, jak pokochali ją jej pomysłodawcy.

Jack Welch - CEO General Electric
Go Global Group

W jaki sposób utrzymać ponadprzeciętne tempo wzrostu?

Jak wykorzystać dobrą koniunkturę w branży oraz wygospodarowane nadwyżki finansowe do utrzymania możliwie najwyższego tempa wzrostu teraz i w przyszłości?

Jak uniknąć naturalnych ograniczeń związanych z organicznym rozwojem przedsiębiorstwa?

GO GLOBAL GROUP

Te pytania zadają sobie niejednokrotnie dojrzałe przedsiębiorstwa, liderzy wzrostu, organizacje o ponadprzeciętnym apetycie rozwojowym oraz podmioty poszukujące metod budowania strategicznej przewagi konkurencyjnej. Fuzje i przejęcie bezapelacyjnie oferują niepowtarzalne możliwości biznesowe. Są jednak procesem złożonym i wyjątkowo wymagającym. Eksperci GO GLOBAL GROUP pomagają w efektywnym i bezpiecznym przeprowadzeniu procesu przejęcia, sprzedaży przedsiębiorstwa lub fuzji.

Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące pełen zakres niezbędnych działań od identyfikacji podmiotu przejęcia lub nabywcy, przez prace analityczne i przygotowawcze, aż po skuteczne zamknięcie transakcji i działania wdrożeniowe. Nasze usługi zapewniają maksymalizację efektów synergii, bezpieczeństwo transakcji, zwiększenie efektywności i skrócenie procesu. Dzięki szerokiej sieci partnerów na całym świecie pomagamy w identyfikacji zagranicznych celów przejęcia.

Go Global Group
Go Global Group

Niezależne spojrzenie naszych doświadczonych ekspertów pomaga natomiast zachować obiektywizm i wygenerować maksymalne korzyści z transakcji.

Dla naszych Klientów świadczymy usługę między innymi:
Sprzedaży przedsiębiorstwa
Identyfikacji i selekcji spółek do nabycia
Analiz due diligence
Przedwdrożeniowej organizacji struktur i kadr
Nadzoru i ewaluacji
Strategii wyjścia
Doradztwa prawno-podatkowego
Kontakt

Chętnie potwierdzimy nasze doświadczenie oraz przedstawimy w jaki sposób możemy wesprzeć Twoją organizację.

Inne usługi

Nasze holistyczne podejście pozwala nam zaoferować wartość dodaną dla każdej organizacji, która podejmuje współpracę z GO GLOBAL GROUP.